MOCAMBO CAFE

MOCAMBO CAFE

MOCAMBO CAFE


Mocambo kahve kavurma şirketi 1984'te büyük baba Giuseppe Drago tarafından kuruldu.Doğuştan kahve tutkusuyla ve ailesinin yardımlarıyla yönlendirilen Drago, bu büyüleyici maceraya 20 metre karelik bir odada,ilk kahvelerini kavurarak ve dağıtarak başladı.

O yıllarda, kahve bakımından İtalyan kültürü, bugün olduğundan oldukça uzaktı ve bütün dünyaya çok uluslu kahve şirketleri,internet ve cappuccino ile espresso›nun uluslararasılaşması vasıtasıyla yayıldı. İletişimdeki kalıcılığımızın başladığı yer burası, yıllar boyu büyümesine imkan tanıyan bu İtalyan keyfini tatmak ve paylaşmak.Şimdi bizler üçüncü jenerasyonu temsil ediyoruz ve kuşaktan kuşağa bize teslim edilen İtalyan geleneğinin başlangıcı, işin yanı sıra, hayatın temeli olan gerçek bir insan ilişkisi kurulmasına olanak sağladı. Yurtdışında yaşayan biz İtalyanlar için bu her zaman şiddetle hissedildi. Yıllar boyunca yükselen profesyonel deneyimdeki sabit artış işin geri kalanını yaptı.

Mütevazi bir İtalyan ailesi olarak misyonumuz aynı zamanda kişisel bir mücadelemiz de olan ileriye doğru hareket etmek, her zaman en iyi espresso kahve karışımlarını üretmek, italya kültürünü bütün dünyaya yaymak ve müşterilerimize mükemmel kalite sunarak dünyaca hakkında en çok konuşulan olmak.Şuan Birçok iş ortaklarımız arasında dağıttığımız 500 ton kavrulmuş kahve üretiyoruz.Bütün dünyada her gün 200,000 fincandan fazla kahve yudumlanıyor.

DRAGO MOCAMBO  GmbH   RÖNTGEN STR. 26 42477 RADEVORMWALD GERMANY 
              
Tel.: +49 - (0)2195 - 68 921 0 Fax: +49 - (0)2195 - 68 921 19 

E-mail: info@dragomocambo.com / mocambo@mannesmann.com.tr

dragomocambo.comSiteye Git