BR MANNESMANN KUR

BR MANNESMANN KUR

BR.MANNESMAN - KUR YAPI A.Ş.


KUR İNŞAAT


KUR İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. uzun yıllara dayanan mesleki tecrübesini deneyimli ve eğitimli kadrosuyla birleştirerek, kaliteden ödün vermeden, her türlü ulusal ve uluslararası projeyi başarıyla tamamlayarak hizmete sunmuştur. Kuruluşumuz, içinde bulunduğu çağa hem insani kaynaklar, hem de teknoloji bakımından ayak uydurmuş ve faaliyet alanlarını genişleterek, inşaat sektörünün yanı sıra; turizm, madencilik, enerji, elektrik üretim, yatırım ve finans sektörlerinde de hızla büyümesini sürdürmektedir.
Firmamızın faaliyet alanları içerisinde ; Sağlık Tesisleri, Konut, Otel ve Turizm Tesisleri, İş Merkezleri, Sosyal ve Kültürel Tesisler, Sağlık Tesisleri, Askeri Tesisler, İdari Binalar, Endüstriyel Tesisler, Sulama, Kentsel Altyapı, İçme Suyu, Yol ve Liman işleri yer almaktadır. Önümüzdeki yıllarda firmamızın temel prensiplerinden olan Kalite ve Güven’i aynen muhafaza ederek gelişen ülkemizle birlikte büyüyerek globalleşen dünyada yerimizi almayı hedefliyoruz..
VİZYONUMUZ
Güven
Tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak, İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.
Kalite
Her Kur İnşaat inşaat projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Kur İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
Mükemmellik
Kur İnşaat bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. "Sıfır Hata" politikası Kur İnşaat için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.
MİSYONUMUZ
İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Kur İnşaat'ın misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri önplanda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.
Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir...
Adres: Oğuzlar Mah. 1391 sok. No:5 Balat, 06520 Ankara/Türkiye

Mail: construction@mannesmann-tr.com

Web: www.kur.com.tr  


Siteye Git