Kuruluş tarihi 2010

BR.Mannesmann’a Hoşgeldiniz

BR.Mannesmann A.Ş. Turkey

BR.MANNESMANN vanalar, borular, bağlantı parçaları ve ekipmanlarda onlarca yıllık deneyime sahip petrol ve endüstriler için mühendislik çözümleri geliştiren köklü bir firmadır. MANNESMANN Brothers KG’nin 130 yılı aşkın bir deneyim ve tecrübesi ile vana, bağlantı parçaları ve boru uygulamalarında birçok çığır açan tekniklerin patentleri ile onlarca yıldır pazarın lideri konumundadadır. MANNESMANN, 130 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerine maksimum verimliliği taahhüt eder. BR.MANNESMANN Türkiye uzman mühendisleri, özel Know-how’a sahip tasarımcıları ve ikibinden fazla iş geliştirdiği partnerleri ile Türkiye Petrol ve Gaz pazarına BR.MANNESMANN’ın güçlü yürütme kapasitesi ile liderlik etmektedir.

Bizi Arayin

+90 216 688 42 99

Müşterilerimiz ve Partnerlerimiz için Değer Yaratıyoruz

Ekonominin Güçlü Sektöre İhtiyacı Var

Daha Fazla
Bize Güvenenler

5000+

50'den fazla ülkede global müşterilere hizmet veriyoruz

Tarihçe

İlginç İcatlar

Tuhaf icatlar bile Mannesmann kardeşlerin ustaca, vizyoner yelpazesinin bir parçasıydı. ayak parmağı. Normal bir deri ayakkabıya benzer bir deri burunlu ayakkabı patenti 1907'den bilinmektedir (Max Mannesmann'dan patent).

Remscheid'de villa inşaatı

Mevcut bir Remscheid bölgesi olan Bliedinghausen'deki tarihi villa, 1914-1916 yılları arasında inşa edilmiştir. Bu tarihi bina, ailenin idari merkeziydi ve şimdi Brüder Mannesmann AG'nin idari yeridir.

GmbH'nin kuruluşu

1931'de Alfred ve Carl Mannesmann kardeşler Remscheid lokasyonuna yoğunlaştılar ve 14 Temmuz 1931'de Brüder Mannesmann GmbH'yi kurdular. Şirket, daha sonra gaz sektöründe de kullanılan su boruları için dövme ve döküm kelepçeler üretti. Sonraki on yıllar, bu faaliyetlerin gaz ve su sektörü için bir sistem sağlayıcısına kadar genişletilmesiyle karakterize edildi.

Alet ticareti

Alet ticareti 1977'de başladı. İlk el aletleri ve kendin yap ürünleri ithal edildi, daha sonra teknik eşyalar ve elektrikli aletler eklendi.

Mannesmann halka açılıyor

1995'te bir anonim şirket olarak yeniden yapılanma ve 3 Haziran 1996'da Brüder Mannesmann AG'nin halka arzı ile bu hikaye tutarlı bir şekilde devam ediyor.

Yönetim Kurulu

En son Projeler

Tüpraş A.Ş Türkiye

Tüpraş A.Ş Türkiye

Yıllık Mekanik ve Statik Ekipmanların Bakımı, Mekanik ve Proses ve Yardımcı Tesisat Borularının İmalat ve Montajı.

Devamını Gör
Avrasya Tüneli

Avrasya Tüneli

Bulamaç Tesisi İşletmesi, Mekanik ve Çelik İşleri TBM için Ekipman Tasarımı ve İmalatı

Devamını Gör
BP Petroleum AS- Turkey

BP Petroleum AS- Turkey

Petrol Depolama Terminali Geliştirme Projesi Gemlik- Türkiye

Devamını Gör
OMW  Power Plant Project

OMW Power Plant Project

API 650 Sehpa. Petrol Depolama Tankı, Çelik Konstrüksiyon İmalat ve Montaj İşleri

Devamını Gör
Mission

Misyon

Müşterilerimiz ve Partnerlerimiz için değer yaratan işler geliştiriyoruz.

Vision

Vizyon

Küresel endüstri için çözümler ve optimizasyonlar geliştirerek en iyi seçim olmak istiyoruz.

BR.MANNESMANN A.Ş.

BR.MANNESMANN vanalar, borular, bağlantı parçaları ve ekipmanlarda onlarca yıllık deneyime sahip petrol ve endüstriler için mühendislik çözümleri geliştiren köklü bir firmadır. MANNESMANN Brothers KG’nin 130 yılı aşkın bir deneyim ve tecrübesi ile vana, bağlantı parçaları ve boru uygulamalarında birçok çığır açan tekniklerin patentleri ile onlarca yıldır pazarın lideri konumundadadır. BR.MANNESMANN, 130 yılı aşkın deneyimi ile müşterilerine maksimum verimliliği taahhüt eder. BR.MANNESMANN Türkiye uzman mühendisleri, özel Know-how’a sahip tasarımcıları ve ikibinden fazla iş geliştirdiği partnerleri ile Türkiye Petrol ve Gaz pazarına BR.MANNESMANN’ın güçlü yürütme kapasitesi ile liderlik etmektedir. İş modelimiz, en son teknoloji danışmanlığı, pazar sektörü bilgisi, uluslararası ağ ve proje sentezleme yeteneği aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanan bir çoklu vektör yönetimi yapısından oluşur.